skip to Main Content

Hastalar güldükleri zaman diş etlerini çok fazla gösteriyorsa, diş etlerinde seviye farklılıkları ve çok küçük bir görünüm varsa pembe estetik (diş eti estetiği) yöntemine başvururlar.

İnsanlar güldükleri sırada üst dudak kaslarla yukarı doğru istem dışı olarak çıkar. Gülümseme anında dudak altında tam da bu sırada gözüken diş eti estetik olmayan bir gülümseye sebep olur. Tek başına herhangi diş protezi yaptırmak maalesef yeterli olmayabilir. Dişin o dantel gibi görüntüsünü destekleyecek ideal estetik gülüş gereklidir.

Pembe Estetik (Diş Eti Estetiği) Nasıl Yapılır?

Kişiler güldükleri kadar güzeldir. Gülümseme anında ellerini ağızlarına götürmeden rahat rahat gülmeleri pembe estetik (diş eti estetiği) tedavisi ile mümkün olacaktır. Yapılan uygulama sonunda öz güven yüksek bir şekilde kendilerini daha iyi hisseden insanlar attıkları her adımda da başarılara imza atacaklardır. Hastaya uygulama yapılmadan önce ilk muayene çok önemlidir. Bazı küçük işlemlerle diş eti estetiği sağlanabildiği gibi bazı vakalarda da mutlaka pembe estetik uygulamasına gerek duyulmaktadır.

Pembe Estetik (Diş Eti Estetiği) Ağrı Yapar mı?

Son derece basit olan pembe estetik (diş eti estetiği) sırasında ve sonrasında hasta asla ağrı duymamaktadır. Ağız içerisinde ki o uyuşukluk geçtikten hemen sonra kişi normal yaşantısına dönebilir. Görülmeye değer o gülüş estetiği ile önceki fark ortaya çıkarak kişilerin mutlu ve memnun olması sağlanır.

× Whatsapp Randevu Hattı
Back To Top